My Little Pony – sezon 9. ostatnim o przygodach wesołych jednorożców!

}

Data: 9 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Jak donosi The Hollywood Reporter nadchodzący dziewiąty sezon serialu animowanego będzie ostatnim. Poniżej jego zapowiedź opublikowana przez studio Hasbro.

Ostatni sezon tworzony przez Discovery Family będzie składał się z 26 odcinków i zadebiutuje już 6 kwietnia.

My Little Pony: Przyjaźń to magia emitowany jest od 2010 roku i oparty jest na serii zabawek od Hasbro. Cała fabuła kręci się wokół księżniczki Twilight Sparkle, która ze swoim smoczym asystentem Spike’em mieszka w Ponyville i trudni się magią. Obserwujemy jej przygody oraz przygody jej przyjaciół, których uczy przyjaźni, ale nie zawsze jest tak pięknie i wesoło, bowiem raz na jakiś czas Twilight musi stawać do walki z siłami ciemności.

Cała seria cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych. Ceniona jest za elementy humorystyczne i swój pouczający charakter. Do tej pory doczekała się jednego filmu pełnometrażowego, a w produkcji jest film tworzony w technologii CGI.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  Legion sezon 3. - jest teaser produkcji z najbardziej oczekiwanym bohaterem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.