w

My Little Pony – sezon 9. ostatnim o przygodach wesołych jednorożców!

my little pony final season art
hollywoodreporter

Jak donosi The Hollywood Reporter nadchodzący dziewiąty sezon serialu animowanego będzie ostatnim. Poniżej jego zapowiedź opublikowana przez studio Hasbro.

Ostatni sezon tworzony przez Discovery Family będzie składał się z 26 odcinków i zadebiutuje już 6 kwietnia.

My Little Pony: Przyjaźń to magia emitowany jest od 2010 roku i oparty jest na serii zabawek od Hasbro. Cała fabuła kręci się wokół księżniczki Twilight Sparkle, która ze swoim smoczym asystentem Spike’em mieszka w Ponyville i trudni się magią. Obserwujemy jej przygody oraz przygody jej przyjaciół, których uczy przyjaźni, ale nie zawsze jest tak pięknie i wesoło, bowiem raz na jakiś czas Twilight musi stawać do walki z siłami ciemności.

Cała seria cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych. Ceniona jest za elementy humorystyczne i swój pouczający charakter. Do tej pory doczekała się jednego filmu pełnometrażowego, a w produkcji jest film tworzony w technologii CGI.

Źródło: hollywoodreporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

vintag 150x150

Serialowy słownik: Co to jest sitcom?

300x400xserial 2145.jpg.pagespeed.ic .1og3c zxnz 150x150

Crashing skasowany, 4. sezon nie powstanie!