Obsesja Eve – data premiery 2. sezonu

}

Data: 4 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

BBC America ogłosiła oficjalną datę premiery 2. sezonu serialu Obsesja Eve. Produkcja powróci 7 kwietnia, prawie rok po swoim debiucie.

Serial opiera się na szpiegowskich opowiadaniach Luke’a Jennings’a. W rolach głównych występują Sandra Oh (Eve) i Jodie Comer (Villanelle). Za reżyserię i produkcję odpowiadają Damon Thomas, Lisa Bruhlmann i Francesca Gregorini.

Eve to agentka MI5, która jest znudzona swoją pracą za biurkiem, bowiem zawsze chciała zostać szpiegiem. Pewnego dnia jej marzenie niespodziewanie się spełnia. Dostaje za zadanie wyśledzenia Villanelle, psychopatycznej i pozbawionej jakiegokolwiek lęku morderczyni. W tym momencie rozpoczyna się niezwykła gra w kotka i myszkę, bowiem obie kobiety dopada obsesja na swoim punkcie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Obsesja Eve odnowiona na 3. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.