w

Wielki powrót Beverly Hills 90210!

beverly hills 90210

Do sieci trafiła informacja o powrocie serialu Beverly Hills 90210. Nie będzie to jednak ani reboot ani kontynuacja, a coś nowego.

Ma to być komediodramat z gatunku mockumentary. Aktorzy występujący w oryginalnej produkcji mają zagrać samych siebie, ale w przerysowanym, satyrycznym stylu. Nie wiadomo jeszcze czy będzie to serial czy film pełnometrażowy.

Za scenariusz odpowiedzialni będą Mike Chessler i Chris Alberghini. Pracowali oni przy serialu z 2008 roku.

Beverly Hills 90210 emitowany był w latach 90. i cieszył się naprawdę ogromną popularnością. Zakończył swoją emisję w 2000 roku, aby po 8 latach powrócić jako spin-off o tytule 90210. Serial opowiadał o grupie przyjaciół i ukazywał ich problemy w szkole, pierwsze miłosne rozczarowania oraz dylematy życia dorosłego. Nie traktował tylko o błahych rzeczach, ale także skupiał się na problemach z narkotykami, molestowaniu czy presji jaką potrafią wywrzeć rówieśnicy.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

luther0

Noworoczne fajerwerki – styczniowe premiery seriali

obsesja eve

Obsesja Eve – data premiery 2. sezonu