pixel

Przeczytano:

wielkie kłamstewka

Nicole Kidman zdradza datę premiery Wielkich kłamstewek 2!

04 01 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W jednym z ostatnich wywiadów Nicole Kidman, odgrywająca jedną z głównych ról w serialu, zdradziła datę premiery jego kolejnego sezonu. Wielkie kłamstewka prawdopodobnie powrócą już w czerwcu.

Jak powiedziała: Myślę, że w czerwcu. Nadal jesteśmy na etapie montażu, ale dziękuję za zapytanie i cieszę się, że ludzie są tym podekscytowaniu.

Wielkie kłamstewka są bardzo oczekiwanym serialem tego roku. Miały zakończyć się po jednym sezonie, jednak zainteresowanie nim przerosło oczekiwania twórców. Jest on oparty na książce Liane Moriarty. W kontynuacji do swoich ról powrócą Nicole Kidman, Shailene Woodley, Reese Witherspoon, Zoe Kravitz i Laura Dern. Dołączy do nich Meryl Streep w roli Mary Louise Wright, matki Perry Wrighta (Alexander Skarsgard), która powróci do miasteczka, aby dowiedzieć się dlaczego jej syn nie żyje.

wielkie kłamstewka
Meryl Streep na planie 2. sezonu

Za scenariusz drugiego sezonu również odpowiada David E. Kelley, a składać się on będzie z 7 odcinków. Zmienił się reżyser, miejsce Jeana-Marca Vallee’a zajęła Andrea Arnold.

Wielkie kłamstewka to historia kobiet oraz matek z miasteczka Monterey, za których perfekcyjnym życiem kryje się sieć kłamstw. Ich z pozoru idealne życie zmienia się diametralnie, kiedy to dochodzi do zbrodni, a wśród mieszkańców dochodzi do podejrzenia, że tragedia ta mogła mieć coś wspólnego z napięciami, jakie pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również