Obsadzono rolę Profesora Atomusa w aktorskich Atomówkach

}

Data: 1 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Niedawno informowaliśmy o tym, iż obsadzone zostało aktorskie trio w serialu The CW o Atomówkach. Projekt jednak rozwija się dalej i angaż otrzymał Donald Faison, który wcieli się w Profesora Atomusa.

Faison najbardziej znany jest z roli dr Turka w serialu komediowym Hoży doktorzy. Wystąpił także w serialu Ray Donovan i Emergence.

Profesor Atomus to jedna z najważniejszych postaci w popularnej kreskówce od Cartoon Network. To właśnie on jest odpowiedzialny za stworzenie tytułowych bohaterek – Bajki, Bójki i Brawurki. W serialu The CW poznamy go jako ekscentrycznego, trochę narcystycznego geniusza naukowego, który jest bardzo dumny ze swojego życiowego osiągnięcia. Dopadnie go jednak kryzys wieku średniego, który zdeterminuje go do naprawy relacji ze swoimi dorosłymi już córkami.

W Bójkę wcieli się Chloe Bennet, w Bajkę Dove Cameron, a w Brawurkę Yana Perrault. Dziewczyny poznamy jako rozczarowane życiem dwudziestokilkulatki uważające, iż straciły dzieciństwo na walce z przestępcami. Jednak kiedy na horyzoncie pojawi się nowe niebezpieczeństwo, będą musiały zjednoczyć się na nowo, bowiem świat potrzebuje ich teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Homeland sezon 8. - zobaczcie oficjalny zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.