Detektyw Murdoch sezon 11 – odważny detektyw z Toronto powraca

}

Data: 2 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Detektyw Murdoch to oparty na powieściach Maureen Jennings serial, którego akcja rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku – w epoce wynalazków. Dziarski detektyw William Murdoch pracuje nad rozwiązaniem najbardziej makabrycznych morderstw w Toronto.

W rolę tytułowego bohatera wciela się Yannick Bisson, który jest także producentem wykonawczym serialu.

Nowy sezon popularnego na całym świecie serialu rozpoczyna się w momencie, gdy Murdoch zostaje wrobiony w morderstwo tancerki burleski i trafia do więzienia. Jego posterunkowych zastrzelono podczas zasadzki, a Brackenreid był widziany po raz ostatni z pistoletem przystawionym do głowy. Ponadto skorumpowany polityk i jego kolesie porwali Julię Ogden. Murdoch zza więziennych krat musi udowodnić, że jest niewinny, a detektyw Llewellyn Watts pomaga potajemnie rozwiązać sprawę.

detektyw murdoch epic drama 6

W nadchodzących odcinkach powróci Alexander Graham Bell, który pomaga Murdochowi po tym, jak jednego z gości zamordowano podczas wyjątkowej kolacji wyprawionej na cześć Helen Keller. Ponadto jak najszybciej trzeba rozwiązać tajemnicę dziwnego wypadku samochodowego. Radykalny chirurg usiłuje przeprowadzić operację przeszczepu organów, jednak jego próby zostają przerwane przez Mary Baker Eddy, założycielkę Christian Science. Po tym, jak znaleziono martwego malarza, Brackenreid ponownie chwyta za pędzel, by zbadać sprawę, czym przyciąga uwagę rozpustnego mecenasa. Grupa mężczyzn w podeszłym wieku popełnia samobójstwo, a nadgorliwa reporterka Louise Cherry oczernia o to Charlesa Oslera, ojca nowoczesnej medycyny. Do policji w Station House Four dołączają ekscentryczny detektyw Llewellyn Watts (Daniel Maslany) i najstarszy syn Brackenreida, John (Charles Vandervaart), z którymi Brackenreid musi się uporać.

W serialu gościnnie wystąpią Tamzin Outhwaire, Colin Mochrie, Elise Bauman oraz Jay Reso. Do obsady powrócą także Peter Keleghan i David Hewlett.

detektyw murdoch epic drama

Premierowe odcinki 11. sezonu Detektywa Murdocha, na który składa się 18 godzinnych odcinków będą emitowane od 5 kwietnia w dni powszednie o 20:30 na kanale Epic Drama.

ZOBACZ TEŻ  Cień i kość – nadciąga uniwersum Griszów, zobaczcie pełną zapowiedź od Netflixa

Źródło: news za Epic Drama

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.