Obsadzono rolę Harvey Denta w serialu Gotham Knights

}

Data: 24 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW kompletuje obsadę pilotażowego odcinka serialu Gotham Knights. Angaż otrzymał właśnie Misha Collins, którego z pewnością kojarzycie z serialu Nie z tego świata.

Aktor wcieli się w postać Harvey Denta, znanego w DC jako Dwie Twarze. To były policjant, który zszedł na złą drogę. Postać tą do tej pory odgrywali m.in. Billy Dee Williams w Batmanie z 1989 roku, Tommy Lee Jones w filmie Batman Forever z 1995 roku i świetny Aaron Eckhart w Mrocznym rycerzu Christophera Nolana.

Wcześniej angaże w serialu otrzymali Fallon Smythe jako Harper Row, Tyler DiChiara jako Cullen Row, Olivia Rose Keegan jako Duela, Navia Robinson jako Carrie Kelley i Oscar Morgan jako Turner Hayes.

Fabuła serialu opierać ma się na postaciach stworzonych przez Boba Kane’a i Billa Fingera. Komiksowa seria opowiada o następstwach morderstwa Bruce’a Wayne’a aka Batmana. Zbuntowany, adoptowany syn Mrocznego Rycerza po tym tragicznym wydarzeniu zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi znanych wrogów Batmana. Wszyscy oni są wrabiani w zabicie Mrocznego Rycerza. Aby oczyścić swoje imię, walczą z przestępcami, którzy po śmierci Batmana na nowo opanowują miasto. Młodzi super-bohaterowie stają się kolejną generacją zbawicieli Gotham. Znani są jako Rycerze Gotham.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Uzo Aduba na pierwszym zdjęciu z rebootu serialu Terapia

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.