Plakat i data premiery finałowych odcinków serialu Grace i Frankie

}

Data: 24 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix ustalił w końcu datę premiery siódmego i zarazem finałowego sezonu komediowej produkcji Grace i Frankie.

Latem ubiegłego roku jeszcze w trakcie produkcji serialu, na platformie zadebiutowały cztery pierwsze odcinki. Finał liczyć ma ich 16, tak więc na swoją premierę od tego czasu czeka 12. epizodów. Trafią one do serwisu już 29 kwietnia 2022 roku.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery, Netflix opublikował plakat promujący produkcję. Widzimy na nim siedzących tyłem na swych kultowych leżakach Jane Fondę i Lily Tomlin, które wcielają się w tytułowe bohaterki.

grace and frankie final episodes 768x960 1

Grace i Frankie to komediodramat opowiadający historię dwóch kobiet, które połączyła przyjaźń po tym, jak ich życie wywróciło się do góry nogami, gdy dowiedziały się, że ich mężowie są zakochanymi w sobie gejami. Chodź do tej pory wiecznie ze sobą walczyły, po tym wydarzeniu połączyła je nieoczekiwana więź. Starsze panie rozpoczynają przeżywanie drugiej młodości i na nowo odkrywają definicję rodziny.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Dlaczego Iwan Groźny z Treblinki wywołuje takie emocje?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.