Nowe zdjęcia promujące 4. sezon Stranger Things!

}

Data: 24 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix w ramach promocji nowego sezonu swojego hitowego serialu Stranger Things opublikował zdjęcia, na których widzimy zarówno nowych, jak i starych bohaterów.

Jak widać po fotografiach z pewnością w sezonie tym wiele się wydarzy, a nasi bohaterowie wyjdą poza Hawkins w stanie Indiana.

foixvzwxma0h9i2
foixwv0x0aibfnb
foixx8bxeaqkbuk
foixxlsx0a4r1ax
foiym5awuaoc9nk
foiyn1kx0amkglj
foiynizxmaq89 1
foiyoh9xwaaui5m

Premiera czwartego sezonu podzielona zostanie na dwie części. Premiera pierwszej z nich zaplanowana została na 27 maja, a drugiej na 1 lipca. Seria ta składa się z 9. epizodów.

Jak niedawno pinformowali twórcy produkcji bracia Duffer, trwają już prace nad piątym sezonem, który zwieńczy całą historię.

Akcja serialu rozgrywa się w latach 80. XX wieku, w pozornie zwyczajnym miasteczku Hawkins w amerykańskim stanie Indiana. Po tym, jak pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu, jego przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie brakuje tajnych eksperymentów rządowych i przerażających sił nadprzyrodzonych Pod powierzchnią miasta kryją się niebezpieczne wrota, które łączą nasz świat z potężną i mroczną krainą.

Fabuła 4. sezonu trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo jedynie, iż Jim Hooper przeżył i znalazł się w dalekiej Rosji.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things sezon 3 - co wiemy?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.