Nowi sąsiedzi – Polsat kręci kolejny serial! Tym razem to kryminał

}

Data: 4 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Polsat rozpoczął prace na planie swojego nowego serialu Nowi sąsiedzi. Produkcja ta jest adaptacją popularnego thrillera holenderskiej pisarki kryminałów Saskii Noort.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na jednym z nowoczesnych osiedli na przedmieściach. Główni bohaterowie to Ewa i Piotr, małżeństwo które ze względu na nienarodzone jeszcze dziecko zdecydowało się przeprowadzić. Ona to młoda, wrażliwa, zagubiona i pochodząca z tradycyjnej rodziny dziewczyna. On zaś sporo starszy od niej muzyczny dziennikarz pochodzący z dobrego domu. Pomimo różnicy wieku i wychowania świetnie się dogadują. Sielankę zburzy jednak przedwczesny poród zakończony śmiercią dziecka. Teraz nowy dom mający być ich ostoją szczęścia, zamienia się w mroczne miejsce. Para znajduje wsparcie w swoich wyzwolonych sąsiadach – Judycie i Szczepanie. Ich przyjaźń będzie nieść dramatyczne w skutkach konsekwencje.

W serialu pojawi się jeszcze trzecia para sąsiadów – Liliana i Kacper. Ich niedomówienia i tajemnice wpłyną na życie wszystkich sąsiadów.

W rolach głównych występują Marta Żmuda-Trzebiatowska jako Judyta, Marianna Zydek jako Ewa, Michał Żurawski jako Piotr, Sebastian Fabijański jako Szczepan, Jowita Budnik jako Liliana i Mirosław Baka jako Kacper. Za kamerą serialu Nowi sąsiedzi stoi Borys Lankosz.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, że najpierw trafi on do serwisu Polsat Box Go, a potem na antenę Telewizji Polsat.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  The Continental – Colin Woodell młodym Winstonem Scottem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.