The Continental – Colin Woodell młodym Winstonem Scottem

}

Data: 20 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Wybrano aktora, który wcieli się w młodego Winstona Scotta, w serialu The Continental, będącym prequelem filmowej serii opowiadającej o Johnie Wicku, najlepszym płatnym zabójcy w USA.

Angaż otrzymał Colin Woodell, aktor którego kojarzyć możecie z serialu Stewardesa. Zagra on obok niedawno ogłoszonego Mela Gibsona, który to wcieli się w postać Cormaca.

Oprócz Woodella do listy płac dołączyli także Hubert Point-Du Jour jako Miles, Jessica Allain jako Lou, Mishel Prada jako KD, Kate Nhung jako Yen i Ben Robson jako Frankie.

The Continental rozgrywać będzie się 40 lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. Akcja serialu osadzona będzie w latach 70. XX wieku w Nowym Jorku. Poznamy młodego Winstona, który trafia do kryminalnego półświatka i z czasem stanie się właścicielem całej sieci tytułowych hoteli, które są bezpieczną przystanią dla zabójców z całego świata.

Tytułowy hotel pierwszy raz pojawił się w pierwszym filmie o przygodach Johna Wicka i stał się główną lokalizacją całej serii.

The Continental składać ma się z trzech 90 minutowych części.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – Sapkowski na planie serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.