Nowe nazwiska w obsadzie Fleishman Is In Trouble

}

Data: 31 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX kompletuje obsadę limitowanego serialu Fleishman Is In Trouble będącego adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa amerykańskiego pisarza Taffy Brodesser-Aknera. Do listy płac dołączyli Adam Brody, Maxim Jasper Swinton i Meara Mahoney Gross.

Wcześniej ogłoszono, że w obsadzie są Jesse Eisenberg, Claire Danes i Lizzy Caplan.

Powieść przedstawia historię pewnej pary, która przechodzi przez bardzo ciężki rozwód. Eisenberg wciela się w Toby’ego Fleishmana, który po rozstaniu z żoną zanurza się w skomplikowany świat randkowych aplikacji, aby ponownie znaleźć miłość. W tym czasie znika jego była żona Rachel, zostawiając go samego z dziećmi i nie dając żadnej wskazówki, gdzie jest i czy wróci. Aby odpowiedzieć sobie na te pytania Toby musi zrobić dogłębną analizę swojego małżeństwa i zrozumieć co się z nim stało.

Lizzy Caplan będzie narratorką serialu i wcieli się w postać przyjaciółki Toby’ego. Ich drogi niegdyś się rozeszły, ale po rozwodzie Toby’ego ponownie zaczynają odnawiać swoją dawną znajomość.

Brody sportretuje Setha, jednego ze starych przyjaciół Toby’ego. Swinton i Gross wcielają się w dzieci Toby’ego. Autor powieści na podstawie, której powstaje serial pełni funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Dziewczyny nad wyraz – recenzja 2. sezonu, czyli powroty są fajne

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.