Elizabeth Mitchell powraca do roli Pani Mikołajowej

}

Data: 31 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo Disney+ pracuje nad serialem Śnięty Mikołaj. Produkcja ta będzie kontynuacją filmowej trylogii o tym samym tytule. Projekt jest już na etapie kompletowania obsady. Do swoich filmowych ról powrócą Tim Allen i Elizabeth Mitchell.

Mitchell wystąpiła w drugim i trzecim filmie z serii. W Śniętym Mikołaju 2 była dyrektorką szkoły o względy, której starał się główny bohater. W kontynuacji została już Panią Mikołajową. Tim Allen w Scotta Calvina aka Świętego Mikołaja zaś wcieli się już po raz czwarty.

Scott będzie kolejny raz poszukiwał kogoś kto przejmie płaszcz Świętego Mikołaja, tym razem jednak na stałe. Mężczyzna zbliża się do swoich 65-urodzin i zdaje sobie sprawę z tego, że nie może być wiecznie Świętym Mikołajem. Ma również rodzinę, która chciałby, aby zaznała normalnego życia z dala od bieguna północnego. W tym celu wraz z bliskimi i elfami wyrusza w podróż, której celem jest znalezienie swojego następcy. Jednocześnie przygotowuje też swoją rodzinę do nowego życia, z dala od bieguna północnego.

Producentem wykonawczym i showrunnerem serii jest Jack Burditt. Serial ma być limitowaną produkcją. Prace na planie rozpocząć mają się w marcu tego roku w Los Angeles. Będzie to produkcja 20th Television.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Śnięty Mikołaj powróci! Tim Allen ponownie w głównej roli

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.