Nowa zapowiedź Vampire Academy

}

Data: 17 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Peacock prezentuje nowy zwiastun młodzieżowego serialu o wampirach Vampire Academy opartego na serii książek Richelle Mead.

W szkole imienia świętego Władimira wampiry czystej krwi – moroje – uczą się posługiwać swoimi nadnaturalnymi darami, a mieszańce – dampiry – szkolą się na ich opiekunów i oddanych strażników. Posępne mury kryją jednak więcej mrocznych tajemnic, niż można by podejrzewać. Lissie Dragomir, morojce ze szlachetnego rodu, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy dampirka Rose, połączona z nią telepatyczną więzią, zdoła ochronić przyjaciółkę? – głosi opis powieści.

Premiera serialu już 15 września. Vampire Academy składa się z 10 odcinków. Za produkcję serii odpowiada Marguerite MacIntyre i Julie Plec.

Źródło: Peacock

ZOBACZ TEŻ  Rola klauna w Twisted Metal obsadzona!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.