Last Light – Matthew Fox w zwiastunie katastroficznego thrillera

}

Data: 17 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Peacock opublikowała oficjalny zwiastun katastroficznego thrillera Last Light, w którym występuje Matthew Fox, aktor znany z Lost: Zagubieni.

Poniższe wideo prezentuje zbliżający się chaos spowodowany globalnym kryzysem naftowym.

Chemik Andy Yeats wie, że świat jest zależny od ropy naftowej. Gdyby coś stało się z światowymi dostawami ropy wywołałoby to reakcję łańcuchową: transport stanąłby w miejscu, brak dostaw, chaos i przeciążenie organów ścigania. Podczas służbowej podróży na Bliski Wschód Andy zaczyna zdawać sobie sprawę, że spełniają się jego najgorsze obawy. W tym kluczowym momencie dochodzi do rozdzielenia jego rodziny. Córka Andy’ego Laura została sama w domu w Londynie, a jego żona i młodszy syn Sam znajdują się w Paryżu. W rozpoczynającym się światowym chaosie każdy z członków rodziny Andy’ego poświęci wszystko, aby się połączyć pomimo dzielącej ich odległości i niebezpieczeństw.

Fabuła serialu Last Light opiera się na bestsellerowej powieści Alexa Scarrowa. Na ekranie zobaczymy także Joanne Froggatt, Alyth Ross, Taylor Fay, Amber Rose Revah, Victor Alli i Tom Wlaschiha.

Ta pięcioodcinkowa limitowana seria zadebiutuje na Peacock 8 września.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sukcesja zwycięzcą Złotych Globów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.