NOS4A2 – jest nowy materiał promujący!

20 marca 2019 | Newsy

Na oficjalnym kanale serialu na Twitterze pojawił się krótki spot ukazujący sceny z najnowszej produkcji stacji AMC będącej adaptacją powieści Joe Hill’a, syna Stephena Kinga.

Serial ukaże historię starożytnego nieśmiertelnego, który aby utrzymać swoją długowieczność musi karmić się siłami życiowymi dzieci, które po wszystkim wysyła do tajemniczej krainy zwanej Christmasland. Jedyną osobą, która może go powstrzymać okazuje się kobieta mająca dar widzenia w czasie i przestrzeni.

NOS4A2 składa się z 10 odcinków i zadebiutuje latem. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dziedzictwo Jowisza – zobaczcie jak powstała scena epickiej walki na wzgórzu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram