Przeczytano:

Nine Perfect Strangers – Luke Evans w adaptacji nowej powieści autorki Wielkich kłamstewek

27 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Luke Evans, aktor znany z Hobbita, filmu Dracula: Historia nieznana, High-Rise czy serialu Alienista ponownie wystąpi w telewizyjnej produkcji. Jest nią adaptacja popularnej powieści Dziewięcioro nieznajomych autorstwa Liane Moriarty.

Evans dołaczą do już gwiazdorskiej obsady, bowiem wcześniej swoje angaże otrzymali Nicole Kidman (Wielkie kłamstewka), Melissa McCarthy (Kochane kłopoty, Mike i Molly) i Manny Jacinto (Dobre miejsce).

Za adaptację powieści na serial odpowiedzą Samantha Strauss, David E. Kelley i John Henry Butterworth. Dwaj ostatni będą pełnić także funkcję showrunnerów.

Akcja Nine Perfect Strangers dziać będzie się w luksusowym ośrodku zdrowia i odnowy biologicznej, który specjalizuje się w całkowitym uleczeniu duszy i ciała z bolączek życia codziennego. Zgłasza się do niego dziewięcioro zestresowanych mieszkańców miasta, którzy chcą się zresetować i powrócić z lepszym sposobem na życie. Nad ich uzdrowieniem czuwa dyrektor ośrodka Masha (Nicole Kidman), kobieta z misją. Ochotnicy początkowo uradowani, nie wiedzą jednak co tak naprawdę ich czeka. Luke Evans otrzymał rolę Larsa, jednego z nieznajomych.

Premiera serialu planowana jest na 2021 rok.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również