Przeczytano:

The Boys sezon 2. – jest data premiery i plakat

27 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Ten dobrze oceniany i wyczekiwany superbohaterski serial Amazona wreszcie powróci. Wczoraj podczas spotkania gwiazd serialu online ujawniono datę premiery drugiego sezonu The Boys. Wraz z tą informacją w sieci pojawił się także pierwszy plakat promujący produkcję.

Serial powróci już 4 września br. W ten dzień na platformie Amazon Prime Video udostępnione zostanie od razu pięć pierwszych odcinków serialu. Kolejne pięć pojawiać będzie się pojedyńczo, co piątek, aż do 9 października.

boys2

Jak Wam się podoba?

W drugim sezonie do obsady dołącza Patton Oswalt, w nieznanej jak dotąd roli, a także Aya Cash, która wcieli się w nową członkinię Siódemki – Stormfront.

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich i wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem. Produkcja charakteryzuje się dużą dawką brutalności, a superbohaterowie ukazani są w satyryczny i cyniczny sposób.

Jak mówi producent i showrunner serialu Eric Kipke, drugi sezon będzie bardziej szalony, dziwny, intensywny i emocjonalny. Patrząc po tym co działo się w sezonie pierwszym, jest na co czekać.

Dla zainteresowanych poniżej wrzucam całość wczorajszego spotkania online gwiazd The Boys. Pod koniec wideo możemy zobaczyć fragment początku pierwszego odcinka drugiego sezonu.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również