Nine Perfect Strangers powiększa swoją obsadę o gwiazdę serialu Zakazane imperium!

}

Data: 4 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu pracuje nad adaptacją popularnej powieści Dziewięcioro nieznajomych autorstwa Liane Moriarty. To ona odpowiada za historię znaną nam z serialu HBO pt. Wielkie kłamstewka. Projekt jest obecnie na etapie kompletowania obsady, która już przedstawia się nad wyraz znakomicie. Teraz swój angaż otrzymał jeszcze Michael Shannon.

Wcześniej ogłoszono, iż w obsadzie znajdują się Nicole Kidman, Luke Evans, Melissa McCarthy, Manny Jacinto, Melvin Gregg, Samara Weaving i Tiffany Boone. Za reżyserię serialu odpowiada Jonathan Levine.

Fabuła serialu opowie o nowoczesnym ośrodku zdrowia i odnowy biologicznej, który w swojej ofercie obiecuje natychmiastowe uzdrowienie i przemianę. Trafia do niego dziewięcioro nieznajomych, zestresowanych i przygnębionych ludzi, którzy starają się rozpocząć swoje życie na nowo. Nad ich rekonwalescencją czuwa dyrektor ośrodka Masha (Nicole Kidman). Jej misją jest przywrócenie do pełni życia zmęczonych ciał i umysłów. Początkowo zadowoleni kuracjusze nie mają pojecia co naprawdę czeka na nich w ośrodku.

Premiera Nine Perfect Strangers zaplanowana jest na 2021 rok.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dom z papieru sezon 5. - poznajcie nowe postaci

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.