w

The Lord of the Rings – jakie postacie pojawią się w serialu?

bayona to helm first lord of the rings episodes 696x464 1

Nie jest żadną tajemnicą, że platforma Amazon pracuje nad serialem, którego akcja osadzona zostanie w Śródziemiu – miejscu stworzonym przez Tolkiena. Nie wiemy jednak zbyt wiele o fabule tej produkcji, oprócz jej czasowego umiejscowienia. Teraz jednak zdradzono chociaż jakie główne postacie się w niej pojawią.

Ze względu na to, że akcja serialu ma rozgrywać się na ponad 3000 tys. lat przed wydarzeniami znanymi nam z pełnometrażowych filmów, a więc dziać będzie się ona w Drugiej Erze – w czasie, w którym doszło do wykucia Pierścieni Władzy, to pojawienia się kilku znanych postaci można się było domyślać, ale teraz zostało to potwierdzone. W serialu z pewnością zobaczymy Galadrielę, Elronda i Saurona.

Obecnie w Nowej Zelandii powstają zdjęcia do serialu pod wodzą reżysera J.A. Bayona. Jak donoszą zagraniczne media pracująca przy tej produkcji ekipa jest największą jaka do tej pory pracowała w tamtych rejonach z udziałem lokalnych współpracowników. Projekt może poszczycić się także niebagatelnym budżetem, który na kilka sezonów zagwarantowany ma 1 miliard dolarów.

Źródło: darkhorizons

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

michael shannon e1596465671699

Nine Perfect Strangers powiększa swoją obsadę o gwiazdę serialu Zakazane imperium!

ratched season1 episode3 00 14 04 18rc

Ratched – zwiastun i plakat serialu o siostrze Ratched!