Dom z papieru sezon 5. – poznajcie nowe postaci

}

Data: 20 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W nadchodzącej piątej części niezwykle popularnego hiszpańskiego serialu Dom z papieru pojawią się nowe postaci. Będzie to m.in. syn Berlina – Rafael czy największa miłość Tokio – René.

Według Berlina (Pedro Alonso), syn to „głowica nuklearna, która zniszczy wszystko”, jak powiedział do Rio (Miguel Herrán) w drugim odcinku pierwszej części serii. Wiele lat później publiczność poznaje syna Berlina, Rafaela, granego przez Patricka Criado. Rafael ma 31 lat, studiował inżynierię komputerową na MIT w Massachusetts i jest całkowicie pewien jednego: nie chce być taki jak jego ojciec.

Na początku historii pojawia się również kolejna z nowych postaci.

„Nazywam się Tokio. Ale kiedy ta historia się zaczęła, nie takie było moje imię. To byłam ja… a to, miłość mojego życia. Ostatnim razem, kiedy go widziałam, zostawiłam go w kałuży krwi z otwartymi oczami”. W pierwszej części Domu z papieru spotykamy Tokio (Úrsula Corbero) zaszytą w kamperze, uciekającą przed policją i cierpiącą z powodu nieopisanej straty – miłości swojego życia. Poznajcie René (Miguel Ángel Silvestre), mężczyznę, z którym Silene Oliveira przeprowadzała napady, z którym podróżowała, cieszyła się życiem i mężczyznę, którego kochała, zanim odkryła, że ​​czasami rzeczy w jej idealnym, małym świecie mogą pójść bardzo źle.

Kolejną nową postacią, która pojawi się w tym sezonie, jest Sagasta (José Manuel Seda), Dowódca Sił Specjalnych Hiszpańskiej Armii. Jest zaprawiony w niezliczonych międzynarodowych misjach przeciwko najgorszym przedstawicielom ludzkiego gatunku, co czyni go dokładnie takim samym jak ludzie, których zabił. Jest urodzonym przywódcą, za którym jego ludzie podążą do samego końca, jeśli ich o to poprosi, ponieważ jest taki jak oni. Kiedy zakłada mundur, staje się człowiekiem o analitycznym umyśle, zimnym i bezwzględnym, zdolnym wyjść poza wszelkie konwencje etyczne czy moralne, jeśli wymaga tego misja.

rene i tokio fot tamara arranz
fot. Netflix / Rene i Tokio
rafael fot tamara arranz
fot. Netflix / Rafael
rafael i berlin fot tamara arranz
fot. Netflix / Rafael i Berlin

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

ZOBACZ TEŻ  Top 7 śmierci w serialach - sceny, które nas najbardziej zaskoczyły [Uwaga spoilery]

Pierwsza część piątego sezonu serialu zostanie udostępniona 3 września.

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.