Nieświadomi – to nowy czeski serial szpiegowski HBO Europe, premiera już w listopadzie!

}

Data: 18 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Nieświadomi to najnowszy czeski serial produkcji HBO Europe. Jest to historia szpiegowska osadzona w Pradze końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

W produkcji wystąpiła międzynarodowa obsada – m.in. Tatiana Pauhofová, Hattie Morahan oraz David Nykl. Scenariusz serialu napisał debiutant Ondrej Gabriel, a wszystkie odcinki wyreżyserował Ivan Zachariáš.

Jest rok 1989, przeddzień aksamitnej rewolucji. Skrzypaczka Marie i jej mąż Wiktor przed dziesięcioma laty uciekli z komunistycznej Czechosłowacji. Kiedy jesienią 1989 roku wydaje się, że w kraju nadszedł czas zmian, przyjeżdżają w rodzinne strony. Jednak niedługo po przyjeździe zostają potrąceni na ulicy przez samochód. Kiedy Marie budzi się, odkrywa, że jej mąż zniknął, i nikt nie jest w stanie jej powiedzieć, co się z nim stało i jak go odnaleźć.

Premiera serialu odbędzie się 17 listopada w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon serialu. Na antenie HBO3 emisja pierwszych dwóch odcinków zaplanowana została także na 17 listopada – na godz. 21.00 oraz 22.00. Emisje kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień, w niedzielę o godz. 21.00. Serial liczy sześć odcinków.

nieswiadomi hbo europe tatiana pauhofov marie martin myika viktor skla and david nykl gerald 1000
HBO Europe
nieswiadomi hbo europe tatiana pauhofov marie 1000
HBO Europe

Źródło: news prasowy za HBO Europe

ZOBACZ TEŻ  Uzdrowisko – nowy serial od TVP

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.