Dickinson – kobieta wyprzedzająca swój czas na nowym zwiastunie od Apple TV+!

18 października 2019 | Newsy

Pojawiła się nowa zapowiedź serialu Dickinson opowiadającego o amerykańskiej poetce, która żyjąc na początku XIX wieku znaczącą wyprzedziła swój czas.

https://youtu.be/6DiO48qkKmg

Zasłynęła z walki o głos kobiet, które w tamtych czasach nie miały wiele do powiedzenia. Zobaczymy sztywne wiktoriańskie normy społeczne i rodzinne, którym z całych sił przeciwstawiała się młoda poetka.

W roli Emily – Hailee Steinfeld. Premiera serialu już 1 listopada, wraz z debiutem platformy.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Apple TV+ odnawia aż pięć seriali!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram