w

Netflix wyprodukuje serial o tragicznie zmarłej piosenkarce Selenie!

christian serratos 1 758x427
variety

Netflix bierze się za produkcję nowego serialu biograficznego zatytułowanego Selena. Platforma prowadzi właśnie rozmowy z aktorką Christian Serratos, która miałaby wcielić się w tytułową bohaterkę.

Serial ten opowie o losach Seleny Quintanilli-Perez, meksykańsko-amerykańskiej gwieździe muzyki tejano. Była ona jedną z pierwszych latynoskich gwiazd, której udało się podbić amerykański rynek muzyczny. Swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, bo jako 11-latka. Za album Live!Selena otrzymała pierwszą statuetkę Grammy. Jednak jej wielka kariera została nagle przerwana w 1995 roku. W wieku 24 lat została zastrzelona przez swoją przyjaciółkę i menadżerkę funclubu Yolande Saldivar.

selena quintanilla 0
latintimes (Selena Quintanilla)

Autorem scenariusza do serialu jest Moises Zamora. W projekt zaangażowany jest także ojciec Seleny, Abraham Quintanilla i jej siostra – Suzette Quintanilla.

Warto wspomnieć, że już raz powstał film o życiu i twórczości Seleny. Było to w 1997 roku, a główną rolę zagrała Jennifer Lopez.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

succession publicity still h 2019 0 150x150

Sukcesja – sezon 3. zamówiony, poznamy dalsze losy rodziny Roy’ów!

wzte31ojhhey6yvz6ejo1puucvcedqaquk2aurrxhksrfy4vmdjwqnktlkhc9y mkm ja9kess lmvvuvkiap1lvyeeqn4wgpqvowxkb1cb9 fynha9k0n5cdpdt9yzpdqzlylqb e1566311379317 150x150

The I-Land – tajemniczy serial Netflixa wreszcie ze zwiastunem i datą premiery!