pixel

Przeczytano:

The I-Land – tajemniczy serial Netflixa wreszcie ze zwiastunem i datą premiery!

21 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

The I-Land to nowa intrygująca seria Netflixa, z opisu podobna do kultowego już serialu Lost: Zagubieni. Jej premiera już 12 września. Sprawdźcie także poniższy zwiastun.

Serial opowie o próbie przetrwania 10 osób na tajemniczej wyspie. Nie wiedzą jak się na niej znaleźli, bowiem ich wspomnienia zostały wymazane. Próbując przetrwać i wrócić do domu, odkrywają, że miejsce to jest groźniejsze niż im się wydawało, a nic nie jest takie jakim to widzą. Miejsce to bowiem skrywa wiele przerażających sekretów.

Do obsady serialu należą m.in. Kate Bosworth, Natalie Martinez, Alex Pettyfer, Ronald Peet, Gilles Geary oraz Michele Veintimilla. The I-Land z założenia jest limitowaną serią składającą się z siedmiu odcinków.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również