w

The I-Land – tajemniczy serial Netflixa wreszcie ze zwiastunem i datą premiery!

netflix

The I-Land to nowa intrygująca seria Netflixa, z opisu podobna do kultowego już serialu Lost: Zagubieni. Jej premiera już 12 września. Sprawdźcie także poniższy zwiastun.

Serial opowie o próbie przetrwania 10 osób na tajemniczej wyspie. Nie wiedzą jak się na niej znaleźli, bowiem ich wspomnienia zostały wymazane. Próbując przetrwać i wrócić do domu, odkrywają, że miejsce to jest groźniejsze niż im się wydawało, a nic nie jest takie jakim to widzą. Miejsce to bowiem skrywa wiele przerażających sekretów.

Do obsady serialu należą m.in. Kate Bosworth, Natalie Martinez, Alex Pettyfer, Ronald Peet, Gilles Geary oraz Michele Veintimilla. The I-Land z założenia jest limitowaną serią składającą się z siedmiu odcinków.

Źródło: screenrant

Co myślisz?

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Netflix wyprodukuje serial o tragicznie zmarłej piosenkarce Selenie!

blank

Pokój 104 sezon 3. – sprawdźcie kto tym razem zawita do tego pokoju, jest zapowiedź!