w

The I-Land – tajemniczy serial Netflixa wreszcie ze zwiastunem i datą premiery!

wzte31ojhhey6yvz6ejo1puucvcedqaquk2aurrxhksrfy4vmdjwqnktlkhc9y mkm ja9kess lmvvuvkiap1lvyeeqn4wgpqvowxkb1cb9 fynha9k0n5cdpdt9yzpdqzlylqb e1566311379317 758x400
netflix

The I-Land to nowa intrygująca seria Netflixa, z opisu podobna do kultowego już serialu Lost: Zagubieni. Jej premiera już 12 września. Sprawdźcie także poniższy zwiastun.

Serial opowie o próbie przetrwania 10 osób na tajemniczej wyspie. Nie wiedzą jak się na niej znaleźli, bowiem ich wspomnienia zostały wymazane. Próbując przetrwać i wrócić do domu, odkrywają, że miejsce to jest groźniejsze niż im się wydawało, a nic nie jest takie jakim to widzą. Miejsce to bowiem skrywa wiele przerażających sekretów.

Do obsady serialu należą m.in. Kate Bosworth, Natalie Martinez, Alex Pettyfer, Ronald Peet, Gilles Geary oraz Michele Veintimilla. The I-Land z założenia jest limitowaną serią składającą się z siedmiu odcinków.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

christian serratos 1 150x150

Netflix wyprodukuje serial o tragicznie zmarłej piosenkarce Selenie!

room 104 s01 ka 1920 150x150

Pokój 104 sezon 3. – sprawdźcie kto tym razem zawita do tego pokoju, jest zapowiedź!