Stranger Things – sezon 3 – nowe zdjęcia, zobacz Jedenastkę!

10 lipca 2018 | Newsy

j

Trzeci sezon serialu Stranger Things jest w trakcie tworzenia. Jak wiemy z poprzednich newsów, jednym z ważnych wątków będzie dojrzewanie „Jedenastki”. Akcja serialu będzie toczyć się w 1985 roku. 

Dziś do internetu trafiły nowe zdjęcia z planu. Widzimy na nich np. właśnie Bobby Brown w zupełnie nowej odsłonie.

Cała galeria dostępna w linku zamieszczonym na Twitterze:

Dokładana data premiery trzeciego sezonu nie jest znana, ale mówi się o 2019 roku. A trailer nowego sezonu możemy zobaczyć tutaj:

 

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things – moja nowa miłość

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram