Netflix anuluje serial Raising Dion

}

Data: 27 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Po emisji dwóch sezonów włodarze serwisu Netflix postanowili skasować serial o młodym super-bohaterze Raising Dion. Nie podano oficjalnych powodów tej decyzji.

Informację o skasowaniu serialu podała młoda aktorka Sammi Haney. Wpis możecie zobaczyć tutaj.

sammi.haney 279103710 983085192392706 6680541774871086464 n

Raising Dion to serial oparty na komiksie Dennisa Liu. Głównymi bohaterami są samotna matka Nicole Reese i jej 7-letni syn Dion, który po śmierci ojca zaczyna wykazywać nadludzkie zdolności. Nicole wraz z Pat, najlepszym przyjacielem jej męża starają się utrzymać w tajemnicy supermoce Diona i ochronić go przed ludźmi, którzy zaczynają się nim interesować. Starają się także dowiedzieć skąd moce się wzięły i tego jak zginął Mark.

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się dwa lata po pokonaniu Crooked Mana. Dion kontynuuje doskonalenie swoich mocy przy pomocy mamy i trenera Tevina. Dion zaprzyjaźnia się z nowym uczniem Braydenem, który również posiada supermoce. Wtedy to dochodzi do niepokojących wydarzeń, a Dion przewiduje zbliżające się niebezpieczeństwo. Teraz on i jego matka Nicole na nowo muszą stawić czoła złu, aby ocalić nie tylko siebie, ale i Atlantę.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  Wichry wojny po raz kolejny zostaną zaadaptowane na serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.