Peacock odnawia na 2. sezon nadprzyrodzony dramat Wolf Like Me

}

Data: 27 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Włodarze Peacock zdecydowali o daniu zielonego światła na realizację drugiego sezonu serialu Wolf Like Me. Tak więc Mary i Gary będą kontynuować swój dziwaczny związek.

Serial zadebiutował w styczniu tego roku. Najwidoczniej wywołał wokół siebie wystarczająco szumu i zdobył taką popularność, że platformie opłaca się realizować kontynuację.

W głównych rolach powrócą Isli Fisher i Josh Gad. Gad wciela się w Gary’ego, mężczyznę będącego emocjonalnym wrakiem, po śmierci swojej żony. Trzyma się tylko ze względu na swoją córkę. Nagle w jego życiu pojawia się tajemnicza kobieta, imieniem Mary, w tej roli Fisher, która skrywa sekret, którym nie chce się z nikim dzielić. Tych dwoje nie spotkało się przypadkiem. Aby odnaleźć sens swojego poznania, muszą podążać za pojawiającymi się znakami…

Jak zapowiadają twórcy drugi sezon mocno nas zaskoczy. Mamy być zdumieni tym co los szykuje dla Mary i Gary’ego.

Premiera 2. sezonu prawdopodobnie na przełomie 2022 i 2023 roku. Serial oprócz na Peacock dostępny jest także na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Wspaniała Pani Maisel zakończy się 5. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.