Mike Flanagan zaadaptuje komiks Coś zabija dzieciaki

12 lipca 2021 | Newsy

Mike Flanagan ponownie nawiązuje współpracę z platformą Netflix. Tym razem wraz z Trevorem Macy zrobią adaptację amerykańskiej serii komiksowej Jamesa Tyniona i Werthera Dell’Edery Coś zabija dzieciaki wydawanej przez Boom! Studios.

Historia skupi się na mieście nękanym przez różne potwory, które upodobały sobie dzieci. Co rusz jakieś znika, a te któremu udało się wrócić opowiadając swoją historię jest wyśmiewane. Nikt nie wierzy, iż dzieci porywają potwory. Jedyną nadzieją jest Erica Slaughter, młoda tajemnicza kobieta, która okazuje się zabójczynią potworów.

Komiksowa powieść łączy w sobie porywający horror z ponurym tonem, wyobcowaniem, problemami niezrozumienia i motywami LGBTQ.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Wąż z Essex zostanie zaadaptowany na serial! Keira Knightley gwiazdą produkcji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram