Lucyfer – finalny zwiastun 6. sezonu

11 sierpnia 2021 | Newsy

Fani Lucyfera trzymajcie się. Na Netflix zmierza finałowy szósty sezon tego serialu. Na dokładnie miesiąc przed premierą w sieci pojawił się finalny zwiastun. Jest moc!

Co zrobi Lucyfer, który wybrany został, aby przejąć tron swojego ojca w niebie? Czy poradzi sobie z nową odpowiedzialnością, podczas gdy na Ziemi dzieje się coraz gorzej? Będzie musiał zmierzyć się także z nowym zagrożeniem. Postać odgrywana przez Briannę Hildebrand pragnie go zniszczyć.

Wszystko, co złe, kiedyś się kończy. Premiera sezonu finałowego serialu Lucyfer na Netflix już 10 września. Ostatni sezon składa się z 10 epizodów.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 5B – zwiastun zapowiada niezłe zamieszanie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram