Na serial o Lando Calrissianie jeszcze trochę poczekamy…

}

Data: 2 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale zbyt szybko nie doczekamy się serialu aktorskiego o kultowej postaci z Gwiezdnych wojen Lando Calrissianie. Projekt czeka bowiem na Donalda Glovera, który obecnie jest bardzo zapracowany.

Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm podczas ostatnio udzielanego wywiadu zapytana o przyszłość serii o Lando powiedziała, że czekają na Donalda Glovera. Z jej wypowiedzi wynika, iż Glover, który w Lando wcielił się w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie jest aktualnie bardzo zajęty. Jego harmonogram nie pozwala na rozpoczęcie prac nad serią. Jednak jest ona w planach Glovera i Lucasfilm. Pozostaje tylko cierpliwie czekać…

Choć do tej pory oficjalnie Glover nie został potwierdzony jako członek obsady serialu o Lando, sądząc po wypowiedzi Kennedy jest on dość mocno brany pod uwagę. Inaczej projekt prawdopodobnie wszedłby już na kolejny etap rozwoju.

O serialu po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2020 roku. Jego scenarzystą jest Justin Simien.

Źródło: Cinemablend

ZOBACZ TEŻ  Ferajna z Baker Street anulowana po jednym sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.