Piracki serial Nasza bandera znaczy śmierć odnowiony na 2. sezon

}

Data: 2 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Mający swoją premierę na początku marca tego roku serial Nasza bandera znaczy śmierć otrzymał odnowienie na drugi sezon.

Po premierze pierwszej serii produkcja otrzymała pozytywne recenzje od krytyków. Publiczność również go doceniła i stał się jednym z najchętniej oglądanych serii HBO.

Fabuła serialu luźno opiera się na prawdziwych przygodach niejakiego Stede’a Bonneta, w tej roli Rhys Darby. Ten żyjący na początku XVIII wieku rozpieszczony arystokrata, porzucił wygodne życie, aby wejść na drogę kryminału i zostać piratem.

W rolach głównych Rhys Darby jako Stede Bonnet i Taika Waititi jako Ed Teach aka Czarnobrody. Twórcą, scenariuszem i producentem wykonawczym serialu jest David Jenkins, który jest również showrunnerem. Producenci wykonawczy to Waititi, Garrett Basch i Dan Halsted.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  HBO Max już w 2021 roku trafi do Polski

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.