Na miejscu zbrodni – Netflix prezentuje zapowiedź 2. sezonu antologii o niesławnych budynkach

}

Data: 16 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował zwiastun drugiego sezonu antologicznej serii Na miejscu zbrodni. Za produkcję odpowiada Joe Berlinger.

Kontynuacja nosi tytuł Na miejscu zbrodni: Morderca z Times Square. Dokument ten skupi się na mrocznej przeszłości jednej z najsłynniejszych atrakcji Nowego Jorku.

Times Square jest obecnie turystyczną mekką. Jednak pod koniec lat 70. i z początkiem lat 80. miejsce to było bezprawnym placem zabaw dla seksualnych zwyrodnialców. Właśnie tam kwitł seksbiznes, tworząc środowisko które pozwoliło wydarzyć się naprawdę strasznym rzeczom, a te pozostały niezauważone przez naprawdę długi czas.

Sezon drugi rozpocznie się od wezwania strażaków na miejsce pożaru. Pali się obskurny hotel znajdujący się na środku Times Square. Miało to miejsce w grudniu 1979 roku. To co strażacy odkryli wśród dymu i popiołów zszokowało nawet najbardziej doświadczonych detektywów z wydziału zabójstw Nowego Jorku. Okazało się, że na Times Square grasował seryjny morderca, który mordował świadczące tam swoje usługi prostytutki.

Pierwszy sezon antologii zadebiutował w lutym tego roku i nosi on tytuł – Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil.

Dokument składa się z trzech odcinków. Jego premiera 29 grudnia 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Castle Rock – będzie 2. sezon serialu od Hulu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.