Castle Rock – będzie 2. sezon serialu od Hulu!

j
}

Data: 14 sierpnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Jak podaje platforma Hulu, seria Castle Rock okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo wysoka oglądalność serialu sprawiła, że jeszcze nim pierwszy sezon dobiegł końca, zapadła decyzja o drugim! To jeden z większych hitów letnich, jak przyznaje sam Craig Erwich, czyli człowiek odpowiadający za oryginalne treści Hulu.

Antologia Castle Rock

Nie należy jednak spodziewać się tych samych aktorów, lecz tak samo jak w książkach, historie poznanych już bohaterów mogą się zaskakująco krzyżować z nowymi, którzy pojawią się na ekranie. Castle Rock jest bowiem oparte o mroczną prozę Stephena Kinga, serial jest więc pomyślany jako antologia.

castle rock

źródło: Hulu

To już oficjalne

Drugi sezon Castle Rock jest pewny. Serial funkcjonuje jako antologia, więc w kolejnej odsłonie mrocznych perypetii nie zobaczymy najprawdopodobniej tej samej obsady. Jednak Sam Shaw oraz Dustin Thomason pozostaną showrunnerami serii. „Format antologii został już dla nas opracowany” – potwierdził Craig Erwich.

castle rock 1

źródło: Hulu

W Polsce Castle Rock można oglądać na platformie HBO GO. Już jutro wleci na nią ostatni odcinek pierwszego sezonu!

ZOBACZ TEŻ  Najpopularniejsze i najstraszniejsze seriale horrory - 12 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Adrianna Michno

Serialoholiczka, filmoholiczka i fanka obydwu Nolanów. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.