Suspicion – Uma Thurman na pierwszych materiałach promujących serial Apple TV+

}

Data: 16 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ ma coraz więcej oryginalnych produkcji. Jedną z nich jest nadchodzący thriller Suspicion z Umą Thurman w roli głównej. W sieci pojawił się pierwszy plakat oraz zdjęcia promujące serię.

Uma Thurman wciela się w wpływową amerykańską bizneswoman, które 21-letni syn zostaje nagle porwany. Wydarzenie miało miejsce w samym centrum Nowego Jorku, a więc całość zarejestrowały kamery. Na podstawie nagrania policja aresztuje czwórkę brytyjczyków, którzy mieszkali w tym samym hotelu co porwany chłopak. W trakcie śledztwa rola zatrzymanych nie jest jednak jasna… Czyżby znaleźli się oni w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie? Kto tak naprawdę stoi za tajemniczym uprowadzeniem?

suspicion 1x01 1
fot. tvline
suspicion 1x01 2
fot. tvline
suspicion 1x01 3
fot. tvline
suspicion 1x02 1
fot. tvline
suspicion 1x03 1
fot. tvline
suspicion 1x04 1
fot. tvline
suspicion 1x07 1
fot. tvline
suspicion 1x08 1
fot. tvline
suspicion poster
fot. apple tv+

W obsadzie serialu znajdują się także Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Georgina Campbell, Elyes Gabel, Elizabeth Henstridge, Tom Rhys-Harries i Angel Coulby. Showrunnerem i producentem wykonawczym jest Rob Williams.

Premiera Suspicion 4 lutego 2022 roku. W ten dzień w serwisie zadebiutują dwa z ośmiu odcinków. Kolejne już pojedyńczo pojawiać będą się co tydzień.

Źródło: TVLine

ZOBACZ TEŻ  Primal – animowany serial Tartakovskiego odnowiony na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.