Mythic Quest z odnowieniem na dwa kolejne sezony

22 października 2021 | Newsy

Platforma Apple TV+ ogłosiła, iż oficjalnie wydano zgodę na realizację dwóch kolejnych sezonów komediowego serialu Mythic Quest. Produkcja zadebiutowała w 2020 roku i do tej pory doczekała się dwóch serii.

Opowiada ona o zespole tworzącym wieloosobową grę komputerową, którą pokochało miliony graczy – mają oni w planach wydanie dużego dodatku do wspomnianej produkcji. Ian Grimm jest dyrektorem kreatywnym, który nieprzerwanie kłóci się z Poppy Li, będącą główną inżynierką, szefem monetyzacji Bradem Bakshi i głównym pisarzem – Longbottomem.

Za serial Mythic Quest odpowiadają Megan Ganz, Charlie Day i Rob McElhenney. Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpocząć mają się jeszcze w tym roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Netflix podrożeje?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!