Rachel Bloom i Aline Brosh McKenna twórcami nowej komedii dla Hulu

22 października 2021 | Newsy

Rachel Bloom i Aline Brosh McKenna pracowały razem przez lubianej przez widzów muzycznej komedii Crazy Ex-Gilfriend. Produkcja ta zakończyła się jednak w 2019 roku. Teraz panie ponownie łączą swoje siły.

Bloom i McKenna pracują nad nowym komediowym projektem dla platformy Hulu. Produkcja ta nosić ma tytuł Badass (And Her Sister). Bloom również zobaczymy na ekranie. Wcieli się ona w dwie różne postacie.

Serial opowie historię kobiety zajmującej się zawodowo szpiegostwem i jej bezczelnej siostry (Bloom w podwójnej roli). Kobiety odbywają przymuszoną razem podróż podczas której odkrywają jak wiele o sobie nie wiedzą. Zmianie ulegnie także ich postrzeganie osoby naprawdę złej.

Jeśli chcielibyście zapoznać się z poprzednim serialem Pań Crazy Ex-Girlfriend to jest on dostępny na platformie Netflix.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  The Orville sezon 3. - Hulu podaje datę premiery

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!