Rachel Bloom i Aline Brosh McKenna twórcami nowej komedii dla Hulu

}

Data: 22 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Rachel Bloom i Aline Brosh McKenna pracowały razem przez lubianej przez widzów muzycznej komedii Crazy Ex-Gilfriend. Produkcja ta zakończyła się jednak w 2019 roku. Teraz panie ponownie łączą swoje siły.

Bloom i McKenna pracują nad nowym komediowym projektem dla platformy Hulu. Produkcja ta nosić ma tytuł Badass (And Her Sister). Bloom również zobaczymy na ekranie. Wcieli się ona w dwie różne postacie.

Serial opowie historię kobiety zajmującej się zawodowo szpiegostwem i jej bezczelnej siostry (Bloom w podwójnej roli). Kobiety odbywają przymuszoną razem podróż podczas której odkrywają jak wiele o sobie nie wiedzą. Zmianie ulegnie także ich postrzeganie osoby naprawdę złej.

Jeśli chcielibyście zapoznać się z poprzednim serialem Pań Crazy Ex-Girlfriend to jest on dostępny na platformie Netflix.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  The Orville sezon 3. - Hulu podaje datę premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.