w

Mystery Science Theatre 3000 anulowany przez Netflix!

mst3kmain.0 768x516

Mystery Science Theatre 3000 to amerykański serial komediowy, który ma za sobą już długą historię. Powstał pod koniec lat 80 i od tej pory co rusz zmieniał stacje, która go produkowała. Do Netflixa trafił w 2017 roku, jednak i ta platforma zdecydowała się na jego skasowanie.

Produkcja ta opowiadała o testach na ludziach. Joel Robinson uwięziony na statku kosmicznym zmuszany był do oglądania filmów klasy B. Zwariowani naukowcy, chcieli sprawdzić, który z nich spowoduje szaleństwo u widza. Mieli oni swój specyficzny plan na objęcie władzy nad światem. Jednakże badany, aby zachować zdrowie psychiczne tworzy trójkę robotów, którzy wraz z nim oglądają filmy i w humorystyczny sposób je komentują. Obecnym prowadzącym był Jonah Ray.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thenewpope

The New Pope – jest data premiery!

kodgenetycznyfoto2 655

Kod genetyczny – nowy serial TVNu!