Mystery Science Theatre 3000 anulowany przez Netflix!

}

Data: 27 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Mystery Science Theatre 3000 to amerykański serial komediowy, który ma za sobą już długą historię. Powstał pod koniec lat 80 i od tej pory co rusz zmieniał stacje, która go produkowała. Do Netflixa trafił w 2017 roku, jednak i ta platforma zdecydowała się na jego skasowanie.

Produkcja ta opowiadała o testach na ludziach. Joel Robinson uwięziony na statku kosmicznym zmuszany był do oglądania filmów klasy B. Zwariowani naukowcy, chcieli sprawdzić, który z nich spowoduje szaleństwo u widza. Mieli oni swój specyficzny plan na objęcie władzy nad światem. Jednakże badany, aby zachować zdrowie psychiczne tworzy trójkę robotów, którzy wraz z nim oglądają filmy i w humorystyczny sposób je komentują. Obecnym prowadzącym był Jonah Ray.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dead to Me – powstanie 2. sezon serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.