Kod genetyczny – nowy serial TVNu!

28 listopada 2019 | Newsy

W wiosennej ramówce TVNu zobaczymy nową autorską produkcję tejże stacji. To serial Kod genetyczny, do którego w listopadzie rozpoczęły się zdjęcia. Kręcony jest on w Warszawie.

Za reżyserię odpowiada Adrian Panek. W rolach głównych wystąpią Adam Woronowicz, Katarzyna Gruszka i Maciej Musiałowski.

Główny bohater to genetyk kryminalistyki – Tomasz Skowroński, który po śmierci żony rzucił się w wir pracy. Nie zauważa także swojego nastoletniego syna Piotra, który nie mogąc poradzić sobie ze stratą matki i wiecznym brakiem ojca, popada w niebezpieczny romans z Izą Berger nową partnerką Tomasza. To jeszcze bardziej zaogni konflikt między ojcem i synem, co prowadzić będzie do tragedii.

W serialu 'Kod genetyczny’ opowiadamy o świecie męskich, rzadko wyrażanych emocji. To historia burzliwej relacji ojca i syna. W centrum wydarzeń pojawi się fascynująca kobieta, która wyzwoli w tych bohaterach ukryte pragnienia. Szokujący układ między nimi buduje dramaturgię historii, którą widz będzie powoli odkrywał w retrospekcjach. – powiedziała Adrianna Przetacka, jedna z producentek serialu

Kod genetyczny składać się ma z ośmiu odcinków. Jego debiut wiosną 2020 roku.

Źródło: press, wirtualnemedia

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 10. - główni bohaterowie na nowych plakatach!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy