Przeczytano:

Kod genetyczny – nowy serial TVNu!

28 11 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W wiosennej ramówce TVNu zobaczymy nową autorską produkcję tejże stacji. To serial Kod genetyczny, do którego w listopadzie rozpoczęły się zdjęcia. Kręcony jest on w Warszawie.

Za reżyserię odpowiada Adrian Panek. W rolach głównych wystąpią Adam Woronowicz, Katarzyna Gruszka i Maciej Musiałowski.

Główny bohater to genetyk kryminalistyki – Tomasz Skowroński, który po śmierci żony rzucił się w wir pracy. Nie zauważa także swojego nastoletniego syna Piotra, który nie mogąc poradzić sobie ze stratą matki i wiecznym brakiem ojca, popada w niebezpieczny romans z Izą Berger nową partnerką Tomasza. To jeszcze bardziej zaogni konflikt między ojcem i synem, co prowadzić będzie do tragedii.

W serialu ‘Kod genetyczny’ opowiadamy o świecie męskich, rzadko wyrażanych emocji. To historia burzliwej relacji ojca i syna. W centrum wydarzeń pojawi się fascynująca kobieta, która wyzwoli w tych bohaterach ukryte pragnienia. Szokujący układ między nimi buduje dramaturgię historii, którą widz będzie powoli odkrywał w retrospekcjach. – powiedziała Adrianna Przetacka, jedna z producentek serialu

Kod genetyczny składać się ma z ośmiu odcinków. Jego debiut wiosną 2020 roku.

Źródło: press, wirtualnemedia

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również