w

Dead to Me – powstanie 2. sezon serialu!

variety

Zaledwie na miesiąc po premierze pierwszego sezonu serialu Dead to Me, Netflix zdecydował się na jego kontynuację zamawiając właśnie drugi sezon produkcji. Na decyzję tą wpłynęły głównie pozytywne recenzje od krytyków, ale także zadowolenie widzów.

Dead to Me to czarna komedia opowiadająca o młodej wdowie, której mąż podczas nocnego joggingu został potrącony przez samochód i pozostawiony na pewną śmierć. Jen zostaje sama wraz z dwójką dzieci, kredytem i mnóstwem innych problemów, o których do tej pory nie miała pojęcia. Nie mogąc poradzić sobie z tą sytuacją zapisuje się do grupy wsparcia, gdzie poznaje zakręconą Judy, która okazuje się dla niej wielkim wsparciem. Jednak kobieta nie ma pojęcia o tajemnicy, którą skrywa jej nowa przyjaciółka.

W rolach głównych występują Christina Applegate i Linda Cardellini. Za serial odpowiada Liz Feldman. Cały pierwszy sezon składający się z 10. półgodzinnych odcinków jest obecnie dostępny na Netflixie.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Carnival Row – Bloom i Delevingne na pierwszym plakacie i teaserze!

blank

For All Mankind – pierwsza zapowiedź kosmicznej produkcji od Apple!