Dead to Me – powstanie 2. sezon serialu!

}

Data: 4 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Zaledwie na miesiąc po premierze pierwszego sezonu serialu Dead to Me, Netflix zdecydował się na jego kontynuację zamawiając właśnie drugi sezon produkcji. Na decyzję tą wpłynęły głównie pozytywne recenzje od krytyków, ale także zadowolenie widzów.

Dead to Me to czarna komedia opowiadająca o młodej wdowie, której mąż podczas nocnego joggingu został potrącony przez samochód i pozostawiony na pewną śmierć. Jen zostaje sama wraz z dwójką dzieci, kredytem i mnóstwem innych problemów, o których do tej pory nie miała pojęcia. Nie mogąc poradzić sobie z tą sytuacją zapisuje się do grupy wsparcia, gdzie poznaje zakręconą Judy, która okazuje się dla niej wielkim wsparciem. Jednak kobieta nie ma pojęcia o tajemnicy, którą skrywa jej nowa przyjaciółka.

W rolach głównych występują Christina Applegate i Linda Cardellini. Za serial odpowiada Liz Feldman. Cały pierwszy sezon składający się z 10. półgodzinnych odcinków jest obecnie dostępny na Netflixie.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Y: The Last Man – jest data premiery serialowej adaptacji komiksu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.