Mroczne materie – rozpoczęcie zdjęć do finałowego sezonu

23 czerwca 2021 | Newsy

HBO i BBC One ogłosiły rozpoczęcie prac na planie trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu Mroczne materie. Zdjęcia powstają w Wielkiej Brytanii.

Wraz z tą informacją podano także listę nowych członków w obsadzie. Angaże otrzymali Adewale Akinnuoye-Agbaje jako dowódca Ogunwe, Jamie Ward jako ojciec Gomez, Kobna Holdbrook-Smith jako zbuntowany anioł Baltamos, Simon Harrison jako zbuntowany anioł Baruch, Chipo Chung jako zbuntowany anioł Xaphania i Amber Fitzgerald jako Ama.

Do swoich ról powrócą oczywiście Dafne Keen jako Lyra i Amir Wilson jako Will. Serial opiera się o bestsellerową trylogię Philipa Pullmana. Fabuła trzeciego sezonu zawierać będzie szczegóły z Bursztynowej lunety.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Star Trek na małym ekranie: czy Patrick Stewart wejdzie na pokład?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy