Kingdom – pełny zwiastun specjalnego odcinka

}

Data: 23 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix nareszcie udostępnił pełną zapowiedź specjalnego odcinka koreańskiego serialu Kingdom. Epizod nosi tytuł Kingdom: Ashin of the North.

Odcinek ten skupi się na losach bohaterki zwanej Ashin. W tej roli Jun Ji-Hyun, w USA znana pod pseudonimem Gianna Jun. Jest ona dziedziczką plemienia Yeojin z północy kraju, która ujawni pochodzenie tajemniczej rośliny pozwalającej na wskrzeszanie zmarłych. Kobietą targa również chęć zemsty za utratę swojego plemienia.

Patrząc na poniższą zapowiedź możemy spodziewać się wielu przerażających i pełnych akcji scen. Oprócz standardowych hord zombie będzie także tygrys zombie.

Premiera odcinka już 23 lipca 2021 roku.

Poniżej plakat promujący epizod.

kingdom ashin of the north 768x1138 1
fot. Netflix

Akcja Kingdom osadzona jest w średniowiecznej Korei, którą atakuje tajemnicza plaga zmieniająca zarażonych ludzi w żądne krwi potwory. Wrobiony w zdradę książę, wyrusza zdesperowany, aby ocalić swój lud i odkryć jakie zło stoi za tym wszystkim.

Źródło: Netflix, Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Iron Fist - finałowy trailer 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.