Mechanicy – Kevin James jako szef ekipy NASCAR

18 stycznia 2021 | Newsy

Na platformę Netflix zmierza nowa serialowa produkcja. Mechanicy opowiedzą o ekipie NASCAR, a w jej szefa wcieli się Kevin James, aktor komediowy znany z takich produkcji jak Pixele czy Hubie ratuje Halloween.

Kevin James wciela się w szefa zespołu startującego w wyścigach NASCAR. Kiedy właściciel rezygnuje i przekazuje zarządzanie swojej córce, James musi chronić siebie i resztę pracowników przed jej śmiałymi pomysłami na modernizację.

Zerknijcie na zapowiedź.

Twórcą serialu jest Jeff Lowell. W obsadzie znajdują się także Sarah Stiles i Jillian Mueller. Premiera serialu już 15 lutego 2021 roku.

Źródło: youtube, netflix

ZOBACZ TEŻ  Simpsonowie powrócą 1 września z 29. sezonem

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy