Przeczytano:

Mr. Robot powraca! Jest zwiastun i data premiery finałowego sezonu!

28 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

USA Network opublikowała zapowiedź czwartego i zarazem ostatniego sezonu serialu Mr. Robot opowiadającego o cyberprzestępcach. Jego premiera już 6 października.

Opublikowany jakiś czas temu plakat czwartego sezonu serialu ukazywał twarz z krwi na bielutkim śniegu, co mogło sugerować datę premiery, jednakże świadczy o czym innym. To akcja serialu rozpocznie się w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Mr. Robot opowiada historię Elliota Aldersona, który cierpi na fobie społeczne. Pracuje w dużej korporacji zajmującej się cyberbezpieczeństwem, jednak praca w panującym systemie mu nie odpowiada. Pewnego dnia poznaje tajemniczego Mr. Robota, który to wprowadza go w plan zniszczenia korporacyjnej Ameryki. Elliot będąc mistrzem w hakowaniu oraz pracując w jednej z korporacji jest dla dowódcy anarchistycznej grupy fsociety kompanem idealnym. Razem rozpoczynają walkę o wolność społeczeństwa. Elliot z czasem dowiaduje się także kim naprawdę jest Mr. Robot. Ostatni sezon pokaże nam nową fazę relacji łączących Elliota z anarchistą.

W rolach głównych Rami Malek i Christian Slater. Ostatni sezon składać się będzie z 13 odcinków. W Polsce pierwsze trzy sezony dostępne są na platformie HBO GO.

unnamed 6
comingsoon

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również