The End of the F***ing World doczeka się 2. sezonu

22 sierpnia 2018 | Newsy

j

Brytyjska czarna komedia The End of the F***ing World z Alexem Lawtherem i Jessicą Barden w rolach głównych została przedłużona na drugi sezon.

Serial powstaje przy współudziale Netflixa oraz Channel 4. Pierwszy sezon został bardzo ciepło przyjęty przez widzów oraz krytyków, o czym świadczy chociażby nominacja do nagrody BAFTA.

Stacja Channel 4 ogłosiła tą wiadomość podczas Edinburgh TV Festival – wkrótce spodziewać się możemy większej ilości informacji.

ZOBACZ TEŻ  Czym jest blooper? 10 najzabawniejszych przykładów - Serialowy słownik

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy