Motherland: Fort Salem – czarownice na służbie rządu, jest pierwszy teaser!

6 marca 2019 | Newsy

Stacja Freeform wypuściła do sieci pierwszą półminutową zapowiedź swojej nowej nadprzyrodzonej produkcji Motherland: Fort Salem. Data jej premiery nie jest jeszcze znana.

Jak na razie stacja zamówiła jeden 10-odcinkowy sezon. Jego akcja dziać się będzie w alternatywnej rzeczywistości. Czarownice w zamian za to, że amerykański rząd zaprzestanie ich prześladowań zgodziły się dla niego pracować i zobowiązały się do walki z różnorodnymi zagrożeniami jakie czekają ich kraj.

Twórcą serialu, scenarzystą i showrunnerem jest Eliot Laurence, a do obsady należą m.in. Taylor Hickson, Amalia Holm, Jessica Sutton i Demetria McKinney. Odcinek pilotażowy wyreżyserują Maria Maggenti i Steven Adelson.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Nowości Netflix marzec 2019 – POWROTY, PREMIERY, NOWOŚCI

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy