NOS4A2 – jest nowa zapowiedź serialu!

6 marca 2019 | Newsy

AMC opublikowała króciutki materiał ukazujący szybko zmieniające się sceny ze zbliżającej się ekranizacji bestsellera Joe Hill’a będącej połączeniem thrillera i horroru.

Głównym bohaterem jest Charlie Manx – starożytny nieśmiertelny, który karmi się duszami dzieci, aby móc zachować swe życie wieczne. Za swojego partnera ma starego Rolss-Royce’a z 1938 roku. To nim bierze dzieci na przejażdżki, których celem jest tajemnicze miejsce zwane Christmasland. Tam codziennie obchodzone są Święta Bożego Narodzenia, a czas płynie inaczej, bowiem będąc w tej krainie nigdy się nie dorasta i nie umiera. W tym procederze będzie starała się przeszkodzić mu młoda kobieta – Victoria McQueen, która odkryje w sobie niezwykły, ale i niebezpieczny dar.

W roli Victorii wystąpi Ashleigh Cummings, a w Manxa wcieli się Zachary Quinto. Do obsady należą także Olafur Darri Olafsson, Ebon Moss-Bachrach, Virginia Kull i Jahkara Smith. Premiera pierwszego 10-odcinkowego sezonu odbędzie się jeszcze w tym roku. Sądząc po zapowiedzi najprawdopodobniej dojdzie do niej latem.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hulu bierze się za kolejną powieść fantasy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram