w

NOS4A2 – jest nowa zapowiedź serialu!

nos4a2 image 2
collider

AMC opublikowała króciutki materiał ukazujący szybko zmieniające się sceny ze zbliżającej się ekranizacji bestsellera Joe Hill’a będącej połączeniem thrillera i horroru.

Głównym bohaterem jest Charlie Manx – starożytny nieśmiertelny, który karmi się duszami dzieci, aby móc zachować swe życie wieczne. Za swojego partnera ma starego Rolss-Royce’a z 1938 roku. To nim bierze dzieci na przejażdżki, których celem jest tajemnicze miejsce zwane Christmasland. Tam codziennie obchodzone są Święta Bożego Narodzenia, a czas płynie inaczej, bowiem będąc w tej krainie nigdy się nie dorasta i nie umiera. W tym procederze będzie starała się przeszkodzić mu młoda kobieta – Victoria McQueen, która odkryje w sobie niezwykły, ale i niebezpieczny dar.

W roli Victorii wystąpi Ashleigh Cummings, a w Manxa wcieli się Zachary Quinto. Do obsady należą także Olafur Darri Olafsson, Ebon Moss-Bachrach, Virginia Kull i Jahkara Smith. Premiera pierwszego 10-odcinkowego sezonu odbędzie się jeszcze w tym roku. Sądząc po zapowiedzi najprawdopodobniej dojdzie do niej latem.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Game of Thrones Season 8 Jon Snow Daenerys Targaryen

Gra o tron sezon 8. – mamy pełny zwiastun!

maxresdefault 1

Motherland: Fort Salem – czarownice na służbie rządu, jest pierwszy teaser!