Moon Knight nie otrzyma odnowienia na 2. sezon

}

Data: 3 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak na razie jedynym serialem Marvela, który otrzymał odnowienie na 2. sezon jest Loki. I wygląda, że pozostanie on długo na tym podium.

Podczas niedawno udzielonego wywiadu dla portalu Variety Oscar Isaac stwierdził, że miał szansę wystąpić w produkcji limitowanej, a to oznacza, że od początku Moon Knight planowano zamknąć w jednym sezonie.

Nie oznacza to jednak, że Isaaca nie zobaczymy już więcej w roli Marka Spectora. Ma on pojawić się w przyszłych filmach należących do MCU.

Moon Knight opowiada o Stevenie Grantcie, w tej roli Oscar Isaac, spokojnym pracowniku sklepiku z pamiątkami, który nękany jest przez wspomnienia z innego życia. Steven odkrywa, że cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości i dzieli ciało z najemnikiem Markiem Spectorem. Tego ostatniego od niechybnej śmierci ocalił bóg księżyca Khonshu. Teraz Moon Knight posiada wielką siłę i wytrzymałość oraz wiele tożsamości. Za ich sprawą wciągnięty zostaje w śmiertelną wojnę bogów rozgrywającą się na tle współczesnego i starożytnego Egiptu.

Premiera tego 6-odcinkowego serialu już 30 marca 2022 roku na Disney+.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Titans sezon 2. - superbohaterowie powracają, jest oficjalny zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.