Powstanie serialowa adaptacja najnowszego kryminału Stephena Kinga Billy Summers

}

Data: 3 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media producent J.J. Abrams pracuje nad limitowaną adaptacją powieści Stephena Kinga Billy Summers. Książka ta w odróżnieniu od większości dzieł tego poczytnego amerykańskiego pisarza, nie jest horrorem, a kryminałem.

Opublikowana w ubiegłym roku powieść Kinga skupia się na tytułowym Billym Summersie, który był świetnie wyszkolonym snajperem w Iraku, umiejącym zniknąć jak Houdini. Teraz wykorzystując swoje umiejętności został zawodowym zabójcą. Przyjmuje on jednak zlecenia tylko i wyłącznie na likwidację naprawdę złych ludzi. Pragnie jednak przejść na zasłużoną emeryturę. Wcześniej przyjmuje ostatnie zlecenie. Pewien wpływowy gangster każe mu zabić poszukiwanego mordercę. Coś jednak, a nawet wszystko w tym zadaniu pójdzie nie tak…

Scenariusz do serialu pisze Ed Zwick i Marshall Herskovitz. Pierwszy z panów stanie także za kamerą limitowanej serii. Projekt nie jest obecnie przypięty do żadnego studia ani platformy. Dopiero rozpoczną się poszukiwania zainteresowanych serialem.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Johnny Galecki pracuje nad nową komediową serią dla CBS

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.