Przeczytano:

Monsters at Work – pełna zapowiedź animacji

11 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Disney i Pixar przedstawiają pełny zwiastun serialu Monsters at Work. Produkcja ta jest kontynuacją pełnometrażowego filmu Potwory i spółka.

Akcja serialu rozgrywa się zaledwie dzień po tym jak w filmie Potwory i spółka elektrownia produkująca energię z krzyku zmieniła całkowicie swoją politykę. Okazało się, iż śmiech generuje o wiele więcej energii. Dzięki niemu miasto Monstropolis nie ma problemu z energią. Główny bohater sequela to Taylor Tuskmon, pełen zapału młody potwór, najlepszy uczeń marzący o zostaniu idealnym potworem. Kiedy jednak dostaje posadę w firmie Potwory i spółka odkrywa, iż polityka firmy całkowicie się zmieniła. Musi teraz odnaleźć się w nowej rzeczywistości i zostać ekspertem od śmiechu zamiast strachu.

Premiera serialu na Disney+ już 2 lipca 2021 roku. Taylor przemówi głosem Bena Feldmana, a Mike głosem Billy’ego Crystala.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również